close
تبلیغات در اینترنت
ناواس: هیچ نگرانی بابت آینده ندارم
رئال نیوز
وبسایت هواداران رئال مادرید
12
14:22 - سه شنبه 13 تير 1396

دروازه بان کاستاریکایی رئال مادرید می گوید که از شرایط خود راضی است و بسیار آرام است.

 

رئال نیوز- کیلور ناواس، دروازه بان 30 سال و کاستاریکایی رئال مادرید که دو بار با تیمش قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده است هم اکنون در تعطیلات و در کشورش به سر می برد. ناواس در مصاحبه ای مفصل با مارکا در خصوص مسائل مختلفی صحبت کرد:

 

از فتح لیگ قهرمانان اروپا لذت بردیم اما حالا وقت پیش فصل است و باید تمام تلاش مان را انجام دهیم. در رئال مادرید شما باید به فتح هر جامی که ممکن است فکر کنید. از لالیگا گرفته تا لیگ قهرمانان اروپا و کوپا دل ری. ما خواستار فتح تمام این جام ها هستیم و امیدواریم که در پایان فصل آینده بتوانیم همانند اکنون خوشحال باشیم.

 

چگونه انگیزه لازم برای شروع فصل جدید را به دست می آورید؟

 خیلی خوشحالم و انگیزه زیادی دارم. آماده کار و تلاش و فراوان هستم زیرا نمی توانم تا همیشه بنشینم و استراحت کنم. امسال بسیار خوشحالم که می توانم جزوی از اردوی پیش فصل تیم باشم. این فرصتی بود که فصل گذشته نصیب من نشد. از دست دادن پیش فصل در فصل گذشته برای من هزینه سنگینی داشت و می خواهم تا این فصل را با شرایطی آرمانی آغاز کنم.

 

آیا فصل پیش سختی های زیادی را متحمل شدید؟

 بله و مهم تر از همه، مصدومیت من بود. مصدومیت من سخت بود و تاثیر زیادی روی من داشت. عوامل زیادی بود که باید با ان ها می جنگیدم اما در پایان اتفاقات خوبی افتاد. سه ماه پایانی فصل بسیار خوب بود و این چیزی است که به آن فکر می کنم. 

 

چگونه پاسخ انتقادات را دادید و بر لحظات سخت غلبه کردید؟

 من خیلی آرام هستم و به خدا و کاری که انجام می دهم، ایمان دارم. شما باید خود را همیشه قوی کنید. بدیهی است که مردم همیشه در مورد من حرف می زنند و در آن لحظات من به خدا و خانواده ام تکیه کردم. سعی کردم تا به خوبی تمرین کنم و تا جایی که ممکن است پیشرفت کنم. به خودم گفتم که باید از عملکرد خودم لذت ببرم زیرا اگر از خودتان لذت نبرید، احساس بدی خواهید داشت. درباره این حقیقت که نباید خودم را به کسی اثبات کنم، فکر کردم. از آن جا، احساس بهتری داشتم و از نظر بدنی نیز به بهترین فرمم رسیدم. 

 

علی رغم عملکرد خوب شما، همچنان شایعاتی در خصوص پیوستن دوناروما و ده خیا به رئال مادرید وجود دارد. نظر شما در این باره چیست؟

 حقیقت این است که بسیار آرام هستم و روی کاری که می کنم متمرکز هستم. تنها درباره تلاش و فتح جام ها فکر می کنم. بسیار آرام هستم و از تعطیلات، کشورم و حضور در کنار خانواده لذت می برم. بابت آینده نگرانی ندارم زیرا تنها خدا می داند که در آینده کجا خواهیم بود. 

 

زین الدین زیدان برای شما چه معنایی دارد؟

 از زیدان بسیار سپاس گزار هستم و همیشه سپاس گزار خواهم بود. او در لحظات نه چندان جالب همواره به من اعتماد به نفس داده است. بابت هر اتفاق خوبی که امسال و سال گذشته رخ داد، مدیون زیدان هستم و از او بسیار سپاس گزارم. نشان دادن قدردانی ام به زیدان برای کارهایی که انجام داده است وصف ناپذیر است. وقتی شما در شرایط دشواری باشید، بسیار مهم است که مربی به شما اعتماد به نفس بدهد و بگوید که آرام باشید. 

 

زیدان در پایان فصل به شما چه گفت؟

 زیدان فردی بسیار روشن فکر و من با او بسیار صحبت می کنم. او از آن دسته از افراد نیست که برای صحبت با او در دفترش قرار ملاقات بگذارید. ما در پایان فصل مکالمه ای ترتیب دادیم و زیدان از این که در انتهای فصل به فرم خوب خود بازگشتم، خوشحال بود. زیدان کسی بود که به من اعتماد کرد و حس کردم که باید پاسخ اعتماد او را بدهم. او به من گفت که آرام باشم. در پایان فصل خوب کار کردم و حالا از تعطیلات لذت می برم.

 

 حمایت بازیکنان از شما؟

بله درست است. ما یک رختکن خوب داریم. همه هم تیمی ها همیشه از یکدیگر حمایت می کنند. ما حس کردیم که اگر بازیکنی خوب عمل نمی کند، این مشکل مربوط به همه است. هیچ کس امسال در این تیم فقط به منفعت شخصی خود فکر نکرد و همه همیشه به تیم فکر می کردند. هم تیمی هایم در این فصل بسیار به من کمک کردند. آن ها افرادی خاص با قلبی مهربان هستند و بسیاری از مردم آن ها را نمی شناسند و فکر می کنند که آن ها همان ستاره های درون تلویزیون هستند اما من فرصت شناخت این انسان های خوب را داشتم و از همه آن ها ممنون هستم.

 

آیا با کریستیانو رونالدو صحبتی درباره آینده اش و این که آیا می ماند یا می رود داشته اید؟

 نه با کریستیانو تماسی نداشته ام. من خود را در این چیزها دخالت نمی دهم. مشخصا من همیشه می خواهم که رونالدو هم تیمی من باشد. امیدوارم که رونالدو از تیم نرود و برای سال های زیادی در کنار ما بماند.

 

با دو مدال لیگ قهرمانان اروپایی که دارید چه کار کرده اید؟

 آن ها را در خانه دارم و با دقت زیادی از آن ها محافظت می کنم. آن ها دو مدال بسیار خوب هستند که هر وقت آن ها را می بینم، پر از خاطرات خوب و زیبا می شوم.

 

با سه سال حضور در رئال مادرید، آیا هوادار این تیم هستید یا تیم های قبلی را بیشتر دوست دارید ؟

همیشه در هر تیمی که بوده ام، بیشترین تلاش خود را انجام داده ام اما سه سال حضور در رئال مادرید احساسات زیادی را برای من ساخت. همیشه طرفدار رئال مادرید بوده ام اما از کاستاریکا به این شکل نه. بازی را قبلا از تلویزیون تماشا می کردم. 

 

دوست دارید در رئال مادرید بازنشسته شوید؟

 دست یابی به این امر سخت خواهد بود اما هیچ چیز غیر ممکن نیست. آرزوی من ادامه این لذت هاست و امیدوارم بتوانم در رئال مادرید بازنشسته شوم. بازنشسته شدن در این تیم، رویای من است.

 

 چند ماشین در پارکینگ خانه تان دارید؟

چهار تا. دو ماشین از باشگاه و دو ماشین نیز برای خانه.

 

آخرین باری که گریه کردید را به یاد می آورید؟

 گریه از چه بابت؟ برای شادی یا ناراحتی؟ حدود شش ماه پیش وقتی اوضاع بد پیش می رفت، بله گریه کردم.

 

اگر فوتبال وجود نداشت، به سراغ چه کاری می رفتید؟

 نمی دانم که چه کاری می کردم اما دوست می داشتم تا در کارهای تبلیغاتی یا ساخت یک کسب و کار فعالیت کنم. دوست دارم که مطالعه کنم و در حقیقت این زمینه را دنبال می کنم. مطالعه کردن را ترک کردم اما در آینده آن را آغاز خواهم کرد. 

 

دوست دارید در کجا قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شوید؟

در استادیوم سانتیاگو برنابئو.

 

اسم مستعار شما در رختکن چیست؟

 به یاد نمی آورم. فکر می کنم آن ها مرا آقای مائه صدا می زنند که این در کاستاریکا به معنای رفیق است.

 

نظر شما درباره جرارد پیکه چیست؟

 پیکه بازیکن بزرگی است و یکی از بهترین مدافعان وسط دنیاست. من به عنوان یک فوتبالیست درباره او صحبت می کنم اما از نظر شخصی او را نمی شناسم. از نظر فوتبالی، او یک بازیکن بزرگ و حرفه ای است. 

 

بهترین کلمه درباره توصیف زیدان؟

 جادوگر.

 

آیا اگر مدیر رئال مادرید بودید، با لیونل مسی قرارداد امضا می کردید؟

 او بازیکن بزرگی است اما ما نیز هم تیمی های فوق العاده ای داریم. بنابر این می گویم نه.

رئال مادرید 1-0 گرمیو؛ سرانجام خوش 2017
دیدگاه ها
بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
پس به همین دلیل ازتون ممنون میشیم که سوالات غیرمرتبط با این مطلب را در انجمن های سایت مطرح کنید . در بخش نظرات فقط سوالات مرتبط با مطلب پاسخ داده خواهد شد .
شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
بازی بعدی
هفته سوم لالیگا
15:30 - 1396/6/18
لوانته
رئال مادرید
LaLiga Santander 2016/17
Pts
W
P
1
Real Sociedad
06
02
02
2
Barcelona
06
02
02
3
Leganes
06
02
02
4
Atletico de Madrid
04
01
02
5
Real Madrid
04
01
02
آخرین مطالب